S1210R-473J datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    S1210R-473J
  • Производитель
    API / Delevan
  • Описание
    API / Delevan S1210R-473J Dimensions: 2.66 mm W x 3.51 mm L x 2.57 mm H Inductance: 47 uH Maximum Dc Resistance: 5.5 Ohms Operating Temperature Range: - 55 C to + 125 C Q Minimum: 40 Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Tolerance: 5 %